KUCHYNĚ PROMYŠLENÁ DO POSLEDNÍHO DETAILU

hodiny10. 01. 2014

Kuchyně promyšlená do posledního detailu

V kuchyni se pohybujeme každý den. Uskladňujeme potraviny, zpracováváme je, vaříme a umýváme nádobí. V dobře sestavené kuchyni máme vše při ruce, podle pravidel ergonomie. Funkčnost a užitnost – to je základ správné kuchyně. Jsme sice limitováni prostorově, ale vždy se snažíme zachovat logickou posloupnost: tok činností pro praváka postupuje zleva doprava. Co to znamená?


Jaký vybrat materiál do kuchyně

hodiny13. 01. 2010

Jaký vybrat materiál do kuchyně

Vybrat správný materiál pro vaši novou kuchyň nemusí být až tak jednoduché. Máte-li možnost investovat do kuchyně vyšší sumu peněz, zcela určitě zvolíte staletími osvědčený masiv, který vás nikdy nezklame. Umělé materiály a různé opravy však díky moderním technologiím začínají masivu „šlapat“ na paty.


Jak vybrat kuchyň

hodiny30. 09. 2009

Jak vybrat kuchyň

Kuchyň, stejně jako zbytek našeho obydlí, prodělala velký vývoj.Už nejde jen o to, aby se nám v kuchyni dobře pracovalo, ale abychom se tu i příjemně cítili. Kvalitu kuchyně ovlivňuje v první řadě dobrá dispozice, ale také přiměřené výšky pracovních ploch a vhodně zvolené spotřebiče. To, jak bude kuchyně vypadat, záleží do značné míry na našem způsobu života.